Reference a řešení

Reference podle podniku

Café Louvre

Kavárna s názvem světoznámé galerie stojí v srdci Prahy již od roku 1902. Podnik navštěvovali Karel Čapek, Franz Kafka nebo v době své pražské profesury Albert Einstein. Naše vinotéka na míru zdobí prostor Café Louvre od roku 2017 a těšíme se na další realizace v tomto skvostném prostoru.

Merhautovo pekařství

V Merhautově pekařství, které bylo v roce 2018 otevřeno v pražském OC Fénix naleznete chladicí vitríny CUBUS , které jsou využívány na skladování a prezentaci čerstvých zákusků a dortů.

NEXT DOOR by Imperial

NEXT DOOR je moderní české bistro pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha, jehož centrální prvkem je naše vitrína. Podnik je výjimečný svou lokací v centru Prahy, svým výběrovým menu a unikátním přístupem. Naše chladicí vitrína je součástí moderního interiéru a slouží pro prezentaci čerstvé kuchyně.

La Casa Argentina

La Casa Agentina je pravá argentinská restaurace zařízená v autentickém stylu. Svým zákazníkům nabízí možnost poznat argentinské chutě a nasát její jedinečnou atmosféru. Krb, klenuté stropy a bohaté textury vytváří příjemnou kombinaci, kdy se host může cítit jako doma. Naše vinotéka na míru atmosféru doplňuje a dá vyniknout široké nabídce pravých argentinských vín.

Cafe Milléme

Kavárna a cukrárna Café Milléme v centru Prahy připomíná pravou francouzskou patisserie. Svou bohatou, krásnou a chutnou nabídku prezentuje svým zákazníkům v přefukovaných vitrínách značky CONTEG, které jsou vyrobeny na zakázku.

Restaurace AMANO

Moderní italská restaurace patří do řetězce Aromi a je zaměřená na pizzu gurmet a propaguje koncept social dining. Dominantou restaurace jsou dvě vinotéky WINIUS obloženy do typického stylu vlastního provozovnám Bottega. V restauraci také naleznete chladicí vitrínu s výsuvnými šuplíky zhotovenou podniku na míru.

Globus Ústí nad Labem

Hypermarket Globus v Ústí nad Labem zvolil pro sekci Sýry a Ryby naše řešení. Sýry jsou uložené ve speciálních boxech s chlazením přizpůsobeným různým druhům sýrů. Uvnitř boxů jsou umístěny pojezdy, které zajišťují snadné přemisťování a manipulaci se zbožím.

Rybí pult je navržen na míru s ochrannou zónou proti narážejícím vozíkům nakupujících. Půlkulatý tvar je ergonomicky přizpůsoben obsluze.